EN

VETKA – емоційно-ліричне тріо з м.Дніпро, Україна. Гурт був сформований у 2015 році та грає музику різних стилів – від запальних танцювальних ритмів із фолк мотивами до інді-року.

Музиканти:
Денис Василюк - пісні, вокал, гітари;
Кирило Порожній - барабани, перкусія;
Віта Анкудінова - скрипка, клавіші, беквокал.
У січні 2017 року гурт VETKA випустив свій перший сингл під назвою «З тобою» та почав запис дебютного альбому. Навесні 2017 музиканти рушили в перший тур. Він отримав назву «ZOREPADOM», на честь одноіменної пісні. У рамках туру VETKA дали 12 концертів в Україні, Німеччині та Австрії. Окрім виступів у клубах та залах, гурт регулярно влаштовує вуличні перформанси. Зокрема, у Відні гурт зіграв концерт просто неба на даху історичної будівлі.
У вересні 2017 року гурт вирушив у другий тур Європою та відіграв 8 концертів у Польщі, Австрії, Чехії та Німечині.
Ця музична подорож надихнула VETKA на запис дебютного міні-альбому під назвою "the very beginning". Презентація відбулася у Дніпрі та Києві, а виступи були доповнені концептуальною візуалізацією.

Новий рік гурт зустрів підготовкою до літнього європейського туру - #PurpleTour2018. На цей раз поїздка охопила 4 країни та 12 концертів у абсолютно різних форматах: виступи в клубах, квартирники, вуличні перформанси, музика VETKA лунала навіть на фестивалі у м.Кельн (Німеччина).
Зараз VETKA готується до участі в одному з найбільших європейських фестивалі SZIGET, а також планує випуск кліпу та нових синглів восени 2018 року.