EN

VETKA – емоційно-ліричне тріо з м.Дніпро, Україна. Гурт був сформований у 2015 році та грає музику різних стилів – від запальних танцювальних ритмів із фолк мотивами до інді-року.

Музиканти:
Денис Василюк - пісні, вокал, гітари;
Кирило Порожній - барабани, перкусія;
Віта Анкудінова - скрипка, клавіші, беквокал.
У січні 2017 року гурт VETKA випустив свій перший сингл під назвою «З тобою» та почав запис дебютного альбому. Навесні 2017 музиканти рушили в перший тур. Він отримав назву «ZOREPADOM», на честь одноіменної пісні. У рамках туру VETKA дали 12 концертів в Україні, Німеччині та Австрії. Окрім виступів у клубах та залах, гурт регулярно влаштовує вуличні перформанси. Зокрема, у Відні гурт зіграв концерт просто неба на даху історичної будівлі.
У вересні 2017 року гурт вирушив у другий тур Європою та відіграв 8 концертів у Польщі, Австрії, Чехії та Німечині.
Ця музична подорож надихнула VETKA на запис дебютного міні-альбому під назвою "the very beginning". Презентація відбулася у Дніпрі та Києві, а виступи були доповнені концептуальною візуалізацією.

У 2018 гурт вирушив у літній європейський тур - #PurpleTour2018. Поїздка охопила 4 країни та 12 концертів у абсолютно різних форматах: виступи в клубах, квартирники, вуличні перформанси, фестивал у м.Кельн (Німеччина).
У серпні 2018 року гурт прийняв участь у одному з набільших фестивалей Європи Sziget.

З початку 2019 гурт працює над новим матеріалом та готується до запису першого лонгплею.